سقوط ریپل علی رغم پیوستن مدیر سابق آمازون به عنوان سرآمد جامعه مهندسی

ریپل xrp ripple
ریپل (XRP)

برد گارلینگهاوس مدیرعامل ریپل (Ripple)، در مورد معاون جدید ارشد شرکت گفت: “تیم مهندسی (XRP) به رشد خود ادامه می‌دهد.”

در میان اقدامات قانونی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، ریپل گروه تازه‌ای از آمازون برای هدایت تیم مهندسی خود آورده است.

در بیانیه‌ای که امروز منتشر شد، مدیرعامل ripple برد گارلینگهاوس اعلام کرد که درواج واردان معاون سابق آمازون، به عنوان معاون ارشد جدید تیم مهندسی خود به ریپل پیوسته است.

واردان ۱۵ سال تجربه در آمازون اندوخته است، جایی که بیش از یک دهه به عنوان یکی از معاونان ارشد شرکت در زمینه توسعه نرم افزار کار می‌کرد. او همچنین دو سال را صرف توسعه نرم افزار ابری و سازمانی (cloud and enterprise software) در شرکت مایکروسافت کرد.

واردان در ripple قصد دارد تا بر ساخت “سیستم‌های معماری منطبق با نیازهای مشتری و مشاغل” تمرکز کند.

اگرچه قیمت ریپل (XRP) هفته گذشته و پس از افت چشمگیر ماه دسامبر، به محدوده ۰.۳۰ دلار بازگشت اما دوباره به زیر سطح حمایت سقوط کرد. در زمان نوشتن این مقاله، توکن (XRP) پس از سقوط تقریباً ۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، حدود ۰.۲۹ دلار معامله می‌شود.

نوسانات (XRP) به دلیل اتهاماتی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه ریپل، کریس لارسن (بنیانگذار شرکت) و براد گارلینگهاوس (مدیر عامل شرکت) در ماه دسامبر مطرح کرد، بوجود آمد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، ریپل (XRP) را به انجام “عرضه اوراق بهادار دارایی دیجیتال ثبت نشده و در حال انجام” از طریق فروش توکن (XRP) متهم می‌کند. این ادعاها باعث شده بسیاری از صرافی‌های رمزنگاری معامله با (XRP) را متوقف کرده یا حتی ریپل را از لیست خود حذف کنند.

پرونده این کمیسیون علیه ریپل با یک کنفرانس پیش‌ محاکمه‌ی مجازی در ۲۲ فوریه آغاز می‌شود.

منبع: Cointelegraph.com