تریدرِ توکنِ ۱INCH، در ایردراپ کریسمس بیش از ۲۰ میلیون دلار امتیاز کسب می‌کند

ایردراپ توکن 1INCH
تریدر موفق در ایردراپ کریسمس

یکی از کاربران همیشگی DeFi، اکنون حدود ۱۱% از توکن‌های عرضه‌ شدۀ ۱INCH را درپی رویداد توزیع توکن حاکمیت این صرافی، در اختیار دارد.

در روز کریسمس، سرویس جمع‌آوری کنندۀ صرافی غیرمتمرکز ۱INCH، توکن‌های حاکمیتی و توکن‌های سودمند (utility token) خود را منتشر نموده است. در بخشی از این برنامه، این پلتفرم قدار ۹۰ میلیون واحد توکن ۱INCH را میان کاربرانی که قبلاً در این صرافی معامله کرده بودند، از طریق ایردراپ توزیع نمود.

براساس اطلاعات ارائه‌شده از Dune یک تحلیل‌گر بلاک‌چین، بیشترین دریافت‌کنندۀ این توزیع رایگان توکن، مقدار ۹,۷۴۹,۶۸۶.۰۰۳ واحد توکن دریافت نموده که در زمان پیک قیمتی، هر واحد توکن معادل ۲.۸$، بالغ@بر ۲۷.۵ میلیون دلار ارزش داشته است.

طی یک بررسی مشخص‌ شده که این آدرس فعالیت قابل‌ توجهی در زمینۀ ایجاد فرصت بوسیلۀ قرض و وام‌دهی داشته است. این آدرس همچنین در پلتفرم‌های خودکار بازاریاب (AMM) نظیر Uniswap و SushiSwap، فعال بوده است.

در مجموع، بیش‌ از ۵۵,۲۰۰ مورد آدرس واجدالشرایط دریافت توکن رایگان ۱INCH در آن ایردراپ وجود دارند که می‌توان ادعا کرد بیش از نیمی از مقدار توکن‌های خود را دریافت نموده‌اند.

میانگین توکن ارسالی به این آدرس‌ها ۱,۶۲۹ واحد توکن، به همراه آدرس‌های واجدالشرایطی که حداقل ۶۰۰ توکن دریافت نموده‌اند.