موجی افزایشی در قیمت پولکادات (DOT)، به رکورد قیمتی جدیدی منجر شده است

پولکادات (DOT)
رکورد جدید قیمت پولکادات (DOT)

هم‌‌زمان با رالی قیمتی بیت‌کوین و ثبت رکورد جدید، پولکادات (DOT) نیز در رالی قیمتی خود قرار داشته است. پولکادات درحال حاظر رتبۀ ششم را از لحاظ ارزش بازار در میان ارزهای رمزنگاری‌شده دارد. این مقدار در زمان نگارش این خبر بالغ‌بر ۶.۸ میلیارد دلار می‌باشد. طی ۲۴ ساعت اخیر، پولکادات (DOT) موجی از افزایش قیمت تا ۱۶.۸۳% را پشت سرگذاشته است. که این موضوع امروز منجر ثبت رکورد دیگری در بالاترین قیمت (ATH) در ۷.۶۴$ شده است.

پولکادات (DOT)، طی هفتۀ گذشته بیش از ۴۲۵ درصد رشد داشته است. در مقایسه با دیگر ارزهای رمزنگاری شدۀ دارای ارزش‌های کلان در بازار این موضوع را می‌توان یکی از بلندترین رالی‌های قیمتی پولکادات (DOT) دانست. اتریوم، دومین ارز رمزنگاری‌شدۀ جهان در ارزش بازار، نیز همچنین صعود قابل توجهی داشته است. با افزایش قیمت ۱۶ درصدی طی هفتۀ گذشته که تنها ۵ درصد آن در ۲۴ ساعته گذشته رخ داده است.

دیگر آلت‌کوین‌ها نیز در هفتۀ اخیر شاهد رشد قیمت بوده‌اند، که از بین آنها می‌توان به صعود ۱۳ درصدی لایت‌کوین (LTC) اشاره کرد. کاردانو در این هفته با صعودی ۲۰ درصدی، ارزش خود را به ۰.۱۸۲ دلار رسانده است. بایننس‌کوین (BNB)، نیز با رشدی فوق‌الاده تا قیمت ۳۹.۶ دلار به رکورد جدیدی در بالاترین قیمت تاریخ خود (ATH) دست‌ یافته است.

Michaeal van de Poppe تریدر حرفه‌ای ارزهای رمزنگاری‌شده، اخیراً اظهار داشته که بسیاری از پروژه‌ها به بیت‌کوین و اتریوم روی آورده‌اند. او گفته:

“پروژ‌ه‌های بسیاری توسط بیت‌کوین و اتریوم رشد خود را سرعت می‌بخشند. پولکادات (DOT) رشد قابل توجهی در روزهای اخیر داشته است، درحالیکه بیت‌کوین درحال پا سفت کردن است. یک رکورد بالاترین قیمت دیگر! به خاطر همین است که که همیشه شیفتۀ آلت‌کوین‌ها بوده‌ام. سه ماهۀ نخست سال ۲۰۲۱ بسیار با شکوه خواهد بود.”

کدام آلت‌کوین‌ها در سال ۲۰۲۱ منفجر می‌شوند؟

این تریدر زبده همچنین در اشارات خود که ازنظر او کدام ارزهای رمزنگاری شده عملکرد خوبی خواهند داشت، به پولکادات (DOT) نیز اشاره شده است. او در توضیحات خود آورده:

“اولین ارزهای رمزنگاری‌شده‌ای که عملکرد بهتری داشته‌اند؟ آنهاییکه ارزش بیشتری در بازار کسب می‌کنند. به این دلیل است که ما DOT، ADA، ATOM و ETH را بعنوان بهترین ارزهای رمزنگاری‌شده از لحاظ عملکرد می‌دانیم. بر روی آنها تمرکز کنید.(مخصوصا پولکادات DOT) زمانیکه اینها روند صعودی خود را به اتمام می‌رسانند. ارزهای رمزنگاری‌شدۀ دارای حجم سرمایۀ نسبی متوسط یا کم در بازار، پس از آنها رشد می‌کنند. این یعنی همان چرخۀ سرمایه.”
با این حال این تریدر معروف، درمورد اختصاص تمام سرمایه‌گذاری بر روی آلت‌کوین‌ها هشدار داده است.