موج اتریوم (ETH) برای اولین‌بار از سال ۲۰۱۸ تاکنون از ۷۰۰$ عبور کرد

اتریوم (ETH)
عبور قیمت اتریوم (ETH) از 700 دلار

سران ارزهای رمزنگاری‌شده یعنی بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) وجۀ خوبی به سیستم رمزنگاری با نمایش دادن پتانسیل قوی‌ای که فضای رمزنگاری می‌تواند ازخود ارائه‌دهد، داده‌اند.

این نکته که با نزدیک شدن به روزهای آخر سال فضای رمزنگاری تحت فشار قرار می‌گیرد علناً با محاسبات اثبات شده است. همواره ثبت نمودن رکوردهای قیمتی جدید یکی از اصول اساسی ارزهای رمزنگاری‌شده بوده است. چراکه بیت‌کوین نیز در آخرهفنۀ گذشته به ثبت بالاترین رکورد (ATH) جدیدی دست ‌یافته است.

در طی آخرهفته BTC تا بیش از ۲۸ هزار دلار افزایش داشته، اما تاکنون به ۲۶,۹۳۰ دلار اصلاح شده است. ازطرفی دیگر در اتریوم (ETH) نقطۀ عطفی در شکستن سطح ۷۰۰ دلار و تعلیق در حدود قیمتی ۷۳۰ دلار در زمان نگارش این خبر بوجود آورده است.

اطلاعاتی جدیدی از Santiment نشان می‌دهد که اینچنین رالی قیمتی برای اتریوم (ETH) از ۱۹ می ۲۰۱۸ (۲۹ اردیبهشت ۹۷)، تاکنون مشاهده نشده است. ارائه‌دهندۀ اطلاعات در زمینۀ بلاک‌چین، اذعان کرد:

“در روزی که می‌توان گفت کسل کننده‌ترین روز معاملاتی هفته بود اتریوم (ETH) برای اولین بار از ۱۹ می ۲۰۱۸ به ۷۰۰ دلار رسیده و عنوان آلت‌کوین برتر یکشنبه را ازآن خود کرد. میانگین استخراج ماینرهای ETH در پایین‌ترین سطح دو سالۀ اخیر خود قرار داشته و عرضه در صرافی‌ها نیز در پایین‌ترین سطح طی ۱.۵ سالۀ گذشته می‌باشد.”

این آمار نشان می‌دهد که مقدار ETH نگهداری‌شده در مبادلات رمزنگاری به پایین‌ترین سطح ۱.۵ سالۀ اخیر خود رسیده، که یعنی اعتماد به نفس ذخیره‌کنندگان اتر براساس ارزش این دارایی رمزنگاری‌شده در دراز مدت، درحال افزایش است.