Ebang از برنامه‌های استخراجی لایت کوین و دوج کوین خبر می‌دهد

لایت کوین دوج کوین استخراج Ebang
تولیدکنندۀ سخت افزارهای استخراج ارزهای رمزنگاری شده

شرکت تولیدکنندۀ سخت افزارهای استخراج ارزهای رمزنگاری شده و فعال در زمینۀ فناوری بلاک چین Ebang International Holdings Inc. که در فهرست Nasdaq قرار دارد، پس از مصوبه‌ای مبنی بر راه‌اندازی تجارتی در زمینۀ استخراج دوج کوین و لایت کوین، به یکی موضوعات داغ اخبار امروز تبدیل شده است.

با توجه به اعلامیه‌ای از سوی این شرکت:

“این شرکت قصد دارد با بکارگیری دستگاه‌های استخراجی که خود تولید نموده و دستگاه‌های خریداری شده از سایر تولیدکنندگان صنعت استخراج لایت کوین (“LTC”) و دوج کوین (“Doge”) خود را راه‌اندازی نماید. به خوبی قدرت پردازشی که سایر مزارع استخراجی اجاره می‌دهند را مهیا نموده، و امکان استخراج LTC و Doge را فراهم آورد.”

Ebang از تجربیات خود در صنعت استخراج بیت کوین که قبلاً راه‌اندازی نموده است. در کسب اعتبار خود در زمینۀ استخراج لایت کوین و دوج کوین استفاده خواهد نمود. البته لازم به ذکر است، که هنوز برنامۀ زمان بندی مشخصی برای هیچکدام ارائه نشده، و زمانی برای افتتاح نیز تعیین نشده است.

رئیس و مدیر عامل Ebang، از این طرح استقبال نموده و اظهار داشته:

“رونق این صنعت در آینده منجر به رونق هرچه بیشتر تجارت‌های ما در زمینۀ ارزهای رمزنگاری شده خواهد شد. و درآمدمان را افزایش خواهد داد. ما ایمان داریم این حرکت، در تبدیل نمودن شرکت از صرفاً یک تولید کنندۀ سخت افزار به یک شرکت فعال در زمینه‌های متنوع بلاک چین و با تأثیراتی گسترده در این صنعت، سرعت خواهد بخشید.”

در خصوص تمرکز بر ایجاد دستگاه‌های استخراج ارزهای رمزنگاری شده، وی افزود:

“ما تلاش های بسیاری برای تشکیل تیم تحقیق و توسعۀ خود، و سرعت دهی و نوآوری در تولید، داشته‌ایم. ما در آینده به توسعۀ بیشتر دستگاه‌های استخراج ارزهای رمزنگاری رایج تمرکز خواهیم داشت. و همواره طراحی تراشه‌های استخراجی که قابلیت استفاده برای چندین ارز رمزنگاری شده را داشته باشند، مد نظر داریم. ما معتقدیم که این کار درآمد حاصله از صنعت استخراجی ما را افزایش داده. و این سبب خوش بینی به روند عرضۀ محصولاتمان، به صنعت بلاک چین خواهد شد.”

منبع: ambcrypto.com