تحلیل قیمت بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و ریپل (XRP) در ۱۵ ژانویه

بیت کوین اتریوم ریپل btc eth xrp
تحلیل بیت کوین اتریوم ریپل

توجه: تاریخ و اوقات ذکر شده همه به وقت محلی آمریکا می‌باشند.

بعضی از ۱۰ ارز برتر (بیت کوین، اتریوم و ریپل . . .) پس از ادامه‌ی رشد، وارد مرحله اصلاح کوتاه مدت شده‌اند. ریپل (XRP) بازنده اصلی این لیست است که نسبت به روز گذشته ۲.۳۸٪ افت کرده است.

بیت کوین اتر اتریوم ریپل
ده ارز برتر. منبع: CoinMarketCap.com


داده‌های اصلی بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH) و ریپل (XRP) در جدول زیر آمده است:

(Change (24h(Volume (24PriceMarket CapName
-۱.۹۵%$۶۴,۰۸۱,۲۶۷,۸۴۱ $۳۶,۸۲۶.۰۶$۶۹۹,۷۸۲,۳۳۰,۷۳۰Bitcoin
۴.۲۳%$۳۵,۱۲۷,۵۸۶,۱۸۸$۱,۱۹۱.۳۹$۱۳۹,۰۶۷,۱۸۰,۸۸۰Ethereum
-۲.۳۸%$۴,۷۰۷,۲۸۰,۶۸۹$۰.۲۸۳۱$۱۳,۰۸۱,۷۷۹,۵۹۶Ripple

تحلیل قیمت بیت کوین (BTC)

صبح دیروز (به وقت آمریکا)، خریداران عقب نشینی قیمت را در حدود ۳۶۷۰۰ دلار متوقف کردند و توانستند روند بازیابی قیمت بیت کوین (BTC) را تا سطح ۴۰ هزار دلار ادامه دهند. بعد از ظهر، بیت کوین این سطح را لمس نمود و دوباره به سطح حمایت ۳۸ هزار دلار بازگشت.

نمودار روزانه‌ی قیمت بیت کوین. منبع: TradingView.com

امروز صبح، ممکن است روند نزولی به سمت سطح EMA55 ساعتی ادامه داشته باشد، اما اعتقاد بر این است که خریداران می‌توانند روی حمایت در محدوده متوسط قیمت حساب کنند.

در این حالت، ممکن است به زودی روند افزایش قیمت (BTC) از سر گرفته شود و قبل از پایان این هفته، روند صعودی منجر به اوج گیری‌های ارزش بیت کوین و ثبت رکوردی جدید شود.

بیت کوین در زمان انتشار این تحلیل ۳۷۸۰۰ دلار معامله می‌شود.


تحلیل قیمت اتریوم (ETH)

صبح روز گذشته، EMA55 ساعتی، روند صعود قیمت اتر (ETH) را متوقف کرد اما بهبود ارزش اتر تا منطقه مقاومت ۱۲۰۰ دلار ادامه یافت. خریداران عصر امروز این سطح را آزمایش کردند و امشب قیمت ۱۲۵۵ دلار را به ثبت رساندند.

نمودار روزانه‌ی قیمت اتر. منبع: TradingView.com

پس از یک عقب نشینی جزئی، خریداران ممکن است روند بهبود قیمت اتریوم (ETH) را تا سطح مقاومت جدید ادامه دهند که این رقم در حدود ۱۲۸۰ دلار می‌باشد.

اتر (ETH) در زمان انتشار این تحلیل با قیمت ۱.۲۰۹ دلار معامله می‌شود.


تحلیل قیمت ریپل (XRP)

دیروز، حجم معاملات ریپل (XRP) کم بود و رکود قیمت ریپل در شرایطی که دامنه نوسانات قیمت به میانگین متحرک دو ساعته EMA55 محدود شد، ادامه یافت.

نمودار روزانه‌ی قیمت ریپل (XRP). منبع: TradingView.com

اگر در پایان این هفته، ارزهای رمزپایه‌ی برجسته مثل بیت کوین و اتریوم همچنان به رشد خود ادامه دهند، قیمت ریپل (XRP) را می‌توانند همراه خود بالا ببرند. در این شرایط ریپل (XRP) از محدوده کنونی قیمت خود رها می‌شود. از طرفی، اما با مقاومت شدید ۰.۳۱۰ دلاری مواجه می‌شود و همچنین ممکن است ۰.۳۴۰ دلار را لمس کند.

ریپل (XRP) در زمان انتشار این تحلیل با قیمت ۰.۲۸۵ دلار معامله می‌شود.

منبع: U.today