چگونه بیشترین سود خود را از بیت کوین قبل از ایجاد اصلاح در قیمت آن ببریم؟

سود بیت کوین
بیشترین سود ممکن از بیت کوین

پس از یک سال پر سود برای سرمایه‌گذاران در بازار بیت‌ کوین، اکنون ممکن است این سوال پیش بیاید که با آغاز سال جدید، با این سودهای بدست آمده چه کاری می‌توان انجام داد؟

روش های متداول برای انجام کارهایی مانند سرمایه‌گذاری مجدد سود خود یا به سادگی حفظ بیت کوین (BTC) موجود، وجود دارد به این دلیل که به گواه استراتژیست‌ها و تحلیل‌ گران حوزه ارزهای رمزپایه، به طور حتم بازار گاوی (Bullish Market) جدیدی در میان مدت اتفاق خواهد افتاد.

این مقاله علاوه بر موارد فوق به بررسی استفاده از بیت کوین (BTC) به روش های غیر متعارف می‌پردازد. از این گذشته، متخصصان و علاقه‌مندان به بیت‌ کوین (BTC) در بهترین زمان‌ها کارهای غیر متعارفی انجام می‌دهند.

شروع به استفاده از آن در زندگی روزمره کنید

جهان در حال تغییر است، بنابراین شاید شما باید در نظر بگیرید که چگونه سرمایه‌ی خود را (مثلا بیت کوین) مدیریت و یا اصطلاحاً بانک‌داری کنید تا به سود برسید. با محبوبیت روز افزون رمزنگاری، طیف گسترده‌ای از راه حل های مختلف بانک‌داری دیجیتال وجود دارد که به شما امکان می‌دهد تمام بانک‌داری خود را بصورت آنلاین انجام دهید. برخی از این بانک‌های دیجیتال بر اساس رمزنگاری به عنوان یک ارز پایه است در مقابل دیگران که هنوز اصرار دارند که شما یک ارز فیات را به عنوان پایه‌ی سرمایه‌ی خود خود داشته باشید.

یکی از بهترین راه حل‌ها بانکداری دیجیتال با پایگاه رمزنگاری کوین‌زوم (CoinZoom) است. کوین‌زوم صرافی است که همه چیز به شما ارایه می‌دهد. از کارت‌های بانکی Visa که به دارایی‌های رمزنگاری شما متصل هستند گرفته تا خدماتی که به شما امکان می‌دهد هم تعادل نقدینگی و هم رمزنگاری را برقرار کنید.

داشتن یک بانک دیجیتال با ارز رمزنگاری‌ شده‌ای به عنوان پایه‌ی سرمایه، به شما امکان می‌دهد تا از فضای رمزنگاری به عنوان ایمن‌ترین و سریع‌ترین راه، برای پرداخت هزینه‌ها استفاده کنید.

تمام تخم مرغ‌های خود را در یک سبد قرار ندهید!

همان‌ طور که در جریان هستید اکنون در دنیای رمزنگاری، علاوه بر بیت‌ کوین (BTC) چندین هزار ارز رمزنگاری شده‌ی دیگر نیز بوجود آمده است. اگر قصد دارید پول حاصله از سود بازار گاوی تشکیل شده‌ی کنونی را مجدداً وارد بازار رمزنگاری کنید، همه‌ی سرمایه‌ی خود را روی یک ارز خاص قمار نکنید. ریپل (XRP) نمونه‌ی کاملا مشهودی در این خصوص می‌باشد که تبدیل به درس عبرتی برای سرمایه‌گذاران حوزه‌ی رمزنگاری شده است (مشاهده قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال در آنالیزکوین).

بخشی از آن را به خیریه بدهید!

اکنون که از طریق بیت کوین (BTC) سرمایه‌ی قابل توجهی بدست آورده‌اید، زمان آن فرا رسیده است که به نوعی به جامعه جهانی کمک کرده و مقداری از پول خود را در این راه صرف کنید. سیستم عامل‌هایی از قبل وجود دارند که به شما امکان می‌دهند بیت‌ کوین خود را به اهداف شایسته اهدا کنید و شاید محبوب ترین آن بیت‌گیو (BitGive) باشد. بنیاد BitGive به شما این امکان را می‌دهد که اهدایی خود را با توجه به درک شخصی خود از مشکلات جهان امروز و آنچه در آن می‌گذرد هزینه کنید.

برخی از مشهورترین موسسات خیریه در جهان مانند Save the Children که در جهان به دلیل کمک به کودکان گرسنه و نیازمند شهرت داشته و همچنین The Water Project که به دلیل تأمین آب آشامیدنی سالم در مناطق مورد نیاز معروف است اکنون کمک‌های خود را از طریق BitGive نیز می پذیرند.

بنابراین چرا برخی از دستاوردهای حاصله بوسیله‌ی بیت‌ کوین (BTC) خود را به هدفی شایسته اختصاص ندهید؟ چیزی که قطعا به زندگی بهتر دیگران کمک خواهد کرد (جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال در آنالیزکوین).

اصلاً چرا باید سود حاصل از درآمد بیت کوین خود را خرج کنید؟

ما در سال ۲۰۲۰ در حوزه بیت کوین (BTC) دستاوردهای بزرگی را شاهد بودیم اما راهی که می‌تواند در سال‌های آینده حتی سود بیشتری در این حوزه را متضمن شود این است که همه از رمزنگاری به عنوان روشی برای پرداخت‌هایمان استفاده کنیم. به عبارتی آن را وارد زندگی و چالش‌های روزمره خود کنیم و فقط در مورد قیمت سکه‌ها و توکن‌ها حدس نمی‌زنیم. هرچه بیشتر وارد این دنیا شویم و از رمزنگاری به عنوان روش پرداخت استفاده کنیم، فروشگاه های بیشتری چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین، شروع به دیدن آن به عنوان یک سود مضاعف برای تجارت روزمره خود می‌کنند. بنابراین برای هر دارنده‌ی بیت کوین (BTC)، یک وضعیت مرغ و تخم مرغ است، شما باید از بیت کوین خود استفاده کنید تا در آینده سودهای کلانی از بیت کوین ببرید.

منبع: Btcmanager.com