ژائو: “مقررات مالی معمول را وارد صنعت رمزنگاری خواهم کرد”

ژائو: "مقررات مالی معمول را وارد صنعت رمزنگاری خواهم کرد"

ژائو: “مقررات مالی معمول را وارد صنعت رمزنگاری خواهم کرد”

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) بنیانگذار و مدیرعامل صرافی بایننس، در مصاحبۀ خود با Clubhouse در رابطه با مقررات مربوط به صنعت رمزنگاری صحبت کرده است.

ژائو در این خصوص توضیح داده است که اعمال نظارت در صنعت رمزنگاری لزوماً چیز بدی نمی باشد. ژائو: “اگر من یک قانون گذار بودم منطقی ترین کاری که می توانستم انجام دهم این بود که به مقررات موجود در فضای مالی معمول نگاهی بیندازم و آن را در صنعت رمزنگاری اعمال نمایم.”

(Changpeng Zhao) در صحبت های خود خاطر نشان کرد که وی هیچگاه برخلاف بسیاری از افراد فعال در این حوزه، یک آزادیخواه و یا یک آنارشیست نبوده است.

ژائو: “بسیاری از آزادیخواهان افراطی وجود دارند که معتقدند ما بدون هیچ قانونی و بدون هیچ گونه مداخله ای از سوی دولت عملکرد بسیار خوبی داشته ایم.” وی افزود: “من فکر نمی کنم ما به عنوان یک جامعه آمادگی کامل برای این امر را داشته باشیم. من نمی دانم که چگونه قرار است که [با این روال] امنیت [دارایی] خود را تضمین نماییم.”

ژائو در مصاحبه ای که در نوامبر سال گذشته با Decrypt داشت، مقررات را “بیش از محدود کننده” توصیف کرده بود. اما او امروز اظهار نموده است که اگر با اعمال اولین مقررات رمزنگاری “در سراسر جهان” به نوعی “محدودیت” ایجاد شود، شرایط “خوب” خواهد شد.

منبع: decrypt.co